Kilo Vermeye Yardımcı Detoks İçecekleri

Kilo Vermeye Yardımcı Detoks İçecekleri

 

 

¨ImageAlt2979¨

Kaynak:Thinkstock

Kilo verirken şekersiz bitki çaylarından bıkanlar için, birbirinden faydalı ve lezzetli detoks içeceklerini araştırdık.

 

 

Diyet yaparken vücudunuzun enerji ihtiyacını karşılayıcı, sağlıklı içecekler yapmaya ne dersiniz?..

 

 

İşte kalori yakmaya yardımcı, birbirinden lezzetli detoks içecekleri.

 

Havuç ve Domates Karışımı

 

 

Bu lezzetli sebze suyu, size enerji vermekle kalmayıp kilo kaybetmenize de yardımcı olacak. 1 fincan doğranmış domatesi, 1 su bardağı havucu bir blender yardımıyla karıştırın. Bu detok içeceğine, bir miktar karabiber de ekleyebilirsiniz. Her gün 2 su bardağı içebilirsiniz. Çarpıcı sonuçlarını gözlerinizle göreceksiniz!


Elma ve Kereviz Suyu


Daha fazla kalori yakmak isteyenler bu iki mucize bitkiden faydalanabilirler. Tüm yapmanız gereken: Bir blender yardımı ile bir adet elma ve 2 kereviz sapını karıştırmak. Lezzetli detoks içeceğiz hazır.

 

 

Unutmayın, kereviz özellikle de bir türlü yok olmayan karın yağlarından kurtulmak için en etkili, doğal kaynaklardan biridir.


Kivi ve Karpuz Suyu

Bu lezzetli içeceği hazırlamak için yapmanız gereken tek şey; 1 su bardağı dilimlenmiş karpuz ile 2 tane kiviyi blender yardımıyla karıştırmak. Sıcak yaz günlerinde buz ekleyebileceğiniz bu karışımların canlandırıcı gücünden faydalanın.


Greyfurt, Zencefil ve Limon Suyu

 

 

Eğer gün içinde aşırı şekerli gıdalar canınız çekiyorsa bu kan şekeri düzeyini kontrol eden içeceği deneyebilirsiniz. Greyfurt, zencefil ve limon suyu sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenler için ideal bir detoks içeceğidir. Bu detoks içeceğini, aç karnına içerseniz sonuçlarını daha çarpıcı bir şekilde görebilirsiniz.

 

 

3 adet sıkılmış limon suyunu, yarım su bardağı zencefili ve 2 greyfurdu blender yardımıyla karıştırın. Eğer ekşi tattan hoşlanmıyorsanız karışıma, tat vermesi için, bir tatlı kaşığı bal ilave edebilirsiniz. Tüm gün boyunca daha zinde hissetmek istiyorsanız bu lezzetli ve sağlıklı içeceği tadarak kendinizi şımartabilirsiniz.

 

 

Avokado ve Yaban Mersini Suyu

 

 

3 çorba kaşığı yulaf ezmesi
1,5 bardak avokado
1,5 bardak yeşil çay
1,5 bardak yaban mersini

 

Tüm malzemeleri bir blender yardımıyla karıştırın. Yağ yakan içeceğiniz hazır.

 

 

Dikkat Etmeniz Gereken...

 

  • Bu organik, sağlıklı içeceklerden maksimum düzeyde faydalanmak istiyorsanız kahvaltıdan önce, aç karnına içmeye gayret edin.