Miss Turkey 2014 Güzeli Amine Gülşe Oldu

Star TV ekranlarında yayınlanan Miss Turkey 2014 yarışmasının birincisi belli oldu. Birbirinden güzel isimlerin yarıştığı Miss Turkey'de bu yıl ipi göğüsleyen isim Amine Gülşe oldu.  

 

Miss Turkey 2014 Türkiye Güzeli  Belli Oldu

 

Elidor’un Sponsor olduğu Miss Turkey 2014 Güzellik yarışmasında 250 adaydan finale kalan Amine Gülşe Miss Turkey 2014 Türkiye Güzeli seçildi. Amine Gülşe Türkiye'yi Dünya Güzellik Yarışması'nda temsil edecek.

 

Miss Turkiye 2014 Güzeli Amine Gülşe

 

¨ImageAlt18548¨

 

Star’ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması’nın final gecesi sahne şovları, güzelleri, ünlü isimlerden kurulu jürisi ve ünlü konukları ile tam bir görsel şölenine dönüştü.

 

İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK
 
Yarışmada birinci gelen güzel Amine Gülşe ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Dilan Çiçek Deniz Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel  
Aybüke Pusat Miss Earth’de ülkemizi temsil edecek.

 

Miss Turkey 2. Güzeli Dilan Çiçek Deniz

 

 

Miss Turkey 3. Güzeli Aybüke Pusat

 

 

Yarışmada dördüncü seçilen güzel Gizem Koçak Miss International ilan edildi.

 

Miss Turkey 4. Güzeli Gizem Koçak

 


 
Sunuculuğunu Kadir Doğulu ve Yasemin Allen yaptığı gecenin sürprizi ise Ajda Pekkan ve Murat Dalkılıç oldu. Süperstar Ajda Pekkan ve Türk pop müziğinin starlarından Murat Dalkılıç şarkıları ve sahne şovlarıyla geceye damgasını vurdu.

 

Amine Gülşe Kimdir?


Amine Gülşe İsveç Götebor’da doğdu. Yarışmaya İzmir Bergama’dan katıldı  International High School of the Gothenburg Region’da eğitim görmektedir. 1,78 boyunda olup 21 yaşındadır.

 

İrina Shayk ve Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkatleri çeken genç model güzelliğiyle sosyal medyada en çok konuşulan konulan arasına girerken, internet ortamında da en çok aranılan kişiler arasına girmeyi başarmıştı.

 

Amine Gülşe, sempatik ve neşeli hareketleriyle dikkatleri çeken genç güzel, otoriteler tarafından yarışmada favoriler arasında gösteriliyordu.