"Tahir ile Zühre" Müzikalinin Biletleri Satışta!

 

 

"Off-Broadway" Tarzı Tanıtı Konseriyle Bir İlke İmza Atan "Tahir ile Zühre" Müzikalinin Biletleri Satışta! 

 

Özgün bir Anadolu masalı üzerine kurulmuş “Tahir ile Zühre” müzikali, Türkiye’de ilk kez “Off-Broadway” yöntemini uygulayarak bir müzikali gösterime girmeden önce konser formatında seyirciyle buluşturacak!

 

Tanıtım ve destekçi bulmaya yönelik, senelerdir Broadway’de uygulanan yöntemi Türkiye’ye taşıyan “Tahir ile Zühre” müzikali, tamamen “Broadway matematiği” ile yazılmış ve bestelenmiş olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Müzikalin 19 Aralık Salı akşamı, Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek tanıtım konserinin biletleri satışa çıktı.

 

Usta kalem Şefik Onat tarafından yazılan, Eylem Pelit’in bestelediği “Tahir ile Zühre” müzikali için Türkiye’de ilk kez “Off-Broadway” yöntemi uygulanacak. Toplam süresi yaklaşık 2,5 saat olan müzikal, seyircisiyle önce, tüm oyuncuların sahne alacağı 90 dakikalık bir konser aracılığıyla buluşacak.

 

“Tahir ile Zühre” müzikalinin 19 Aralık Salı akşamı Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek tanıtım konseriyle, oyunun müzikal olarak sahnelenebilmesi için gerekli desteği bulması amaçlanıyor.

 

Duygu Varlıer’in yapımcılığını, Onur Turan’ın yönetmenliğini üstlendiği müzikalin oyuncu kadrosunda; Ayça Varlıer, Barbaros Büyükakkan, Seyyal Taner, Renan Bilek, Can Bora Geç, Kenan Dağaşan ve Zafer Erdaş yer alıyor. Usta kalem Şefik Onat tarafından yazılan müzikalin besteleri Eylem Pelit’in, kreatif iletişim direktörlüğü Aslı Varlıer Pelit’in, koreografisi ise Nur Sonbahar’ın imzasını taşıyor.

 

“Tahir ile Zühre” müzikalinin tanıtım konseri; 19 Aralık 2017, Salı akşamı saat 20.30’da Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde izlenebilir.

 

Konser biletleri, Biletix’te, zorlupsm.com’da ve Zorlu PSM gişelerinde!