Çocuklar ve Yetişkinler için Kahkaha Dolu Oyunları Kaçırmayın!

 

 

 

Birbirinden keyifli oyunlar, sanatseverlerle buluşuyor! Bu haftasonu çocuklar ve yetişkinler için kahkaha dolu oyunları kaçırmayın! 

 

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, hafta sonu hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden renkli oyunlara ev sahipliği yapıyor.

 

Moi Sahne Etkinlik Takvimi Şöyle:

  

Çocukların en sevdiği karakterlerden hafta sonu tiyatro oyunları...

 

30 Eylül Cumartesi günü, saat 13.00 ve 15.00’da çocuk oyunu ‘Maşa ile Koca Ayı’

 

 

Televizyon ekranlarında minik hayranlarının severek izlediği Maşa ile Koca Ayı, MOİ Sahne’de çocuklarla buluşuyor. Tarık Şerbetçioğlu tarafından senaryolaştırılıp sahneye konan ‘Maşa ile Koca Ayı’ müzikal çocuk oyunu; Rus halk masalına dayandırılan bir hikayeyi anlatıyor. Oyun, Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli olmuş Mişka adında bir ayı arasında geçen kahkaha dolu maceraları konu ediniyor.

 

 

 

Çocuklar ve Yetişkinler için Kahkaha Dolu Oyunları Kaçırmayın!

 

  

1 Ekim Pazar günü, saat 13.00’da çocuk oyunu ‘Niloya Müzikali 3’

 

Çocukların en sevdiği karakterlerden Niloya yepyeni müzikaliyle maceralarına devam ediyor. Niloya Müzikali 3; eski bir radyo ve bu gizemli radyonun etrafında dönen eğlenceli olayları konu alıyor. Oyunun kahramanları Niloya, Mete, Murat ve Tospik tüm çocukları bu keyifli serüvenin bir parçası olmaya davet ediyor. 

 

 

 

Çocuklar ve Yetişkinler için Kahkaha Dolu Oyunları Kaçırmayın

 

1 Ekim Pazar günü saat 19.00’da tiyatro oyunu ‘Alevli Günler’ 

 

‘Alevli Günler’ komedi oyunu MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Çocukluklarından beri ayrılmamış üç arkadaştan biri mahallenin kasabı, biri muhasebeci biri de Türk kültürü profesörü olmuştur. İçlerinden biri kanser olur ve öldükten sonra yakılmak ister. Bu isteği yerine getirmek ise oldukça zordur. Üç arkadaşın farklı düşünceleri sebebiyle, başvurdukları her mecrada başka bir komedi yaşanır. Irmak Bahçeci’nin yazdığı Yıldıray Şahinler’in yönettiği oyunda; Cem Davran, Bahtiyar Engin, Yıldıray Şahinler, Selin Yeninci ve Erkan Can rol alıyor. 

 

 
 
loading...
loading...