Dr. Ender Saraç'tan Afrodizyak Etkisi Yaratan Tarifler

Diyet süresi uzadıkça özellikle çok çalışan erkeklerde cinsel performansta biraz düşme olabilir. Böyle durumlarda bedene enerji veren ve cinsel performansı destekleyen doğal desteklerin yararı olabilir. İşte Dr. Ender Saraç'ın doping etkisi yaratan mucizevi önerileri.

 

 

Beden zayıflarken cinsel performasınızın düşmesini engeller. Size bugün verdiğimiz bu karışım özellikle erkekler için canlandırıcıdır.

 

Cinsel Gücü Artıran Macun

 

Malzemeler:


1 kilo saf, iyi kalite bal
3 çorba kaşığı arı poleni
250 gr. toz zencefil
100 gr. dövülmüş kişniş
50 gr. dövülmüş kakule
150 gr. dövülmüş toz halinde kırmızı ginseng

 

Hazırlanışı:


Malzemeleri tahta bir kaşıkla macun haline getirin. Daha sonra güneş görmemesi için bir folyoya sarın. Sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı dolusu tüketebilirsiniz. Ayırca yabani yulaf, kırmızı ginseng gibi ürünler de hekime danışarak kullanılabilir. Ciddi empotansı olan kişiler ise hekime danışarak sertleşmeye yardımcı ilaçlar kullanabilirler. Çok ileri safhalarda olmayan durumlarda ise bu verdiğimiz macun tarifi genelde işe yarar.

 

Bu Karışımın Faydaları Nelerdir?


Tabii bu karışım doğal canlandırıcıdır ve doping etkisi yapar. Baldaki doğal şeker içeriğiyle ve yapısıyla güçlendiricidir. Safran çok özel bir cinsel uyarıcıdır. Zencefil, kişniş vücudunuzdaki yorgunluğu alır ve cinsel organların dolaşımını destekler.

 

Sperm Miktarını ve Kalitesini Artırıyor


Özellikle arı poleni hücre yenilenmesi ve sperm hücrelerinin desteklenmesi için çok yararlıdır. Kısacası bu karışım, erkeklere özel bir dopingtir. Baba olmayı düşünenler için de iyi bir uyarıcı ve sprem miktarı ve kalitesini doğal yolla artırıcıdır.

 

Cinsel Performansı Artıran Çay Tarifi:

 

Malzemeler:


1 çay kaşığı dolusu mate yaprağı
1 çay kaşığı ginseng
Yarıt tatlı kaşığı yeşil çay
Yarım tatlı kaşığ toz zencefil
2 adet avakado yaprağı

 

Hazırlanışı:

 

Kaynar suda tüm malzemelerin 5-6 dakika demlenmesini bekleyin. Daha sonra süzün ve için.