Tüm Zamanların En İyi Kırmızı Halı Saç Modelleri

Arşivleri arandık tarandık ve bugüne kadar kırmızı halıda göz kamaştıran en iyi saç stillerini belirledik. Son derece doğal ve sofistike saç stilleri, özel günlerinizde  “saçlarımı nasıl yapsam?” sorunuzu en güzel şekilde cevaplıyor.


 

Ünlü  yıldızların kırmızı halıda hayranlarının kalbini bir kez daha fethettikleri, çekici ve zamansız stillere yakından göz atalım.

 

 

Natalie Portman’ın bu çekici kısa saç stili hayranlarının hafızalarından çıkmayacak bir stil yarattı. 2006 yılındaki Altın Küre Ödül töreninde boy gösterdiği Chanel elbisesi ve seksi saçlarıyla ünlü yıldız fazlasıyla göz kamaştırıcıydı.

 

 

2007 yılındaki Altın Küre’nin şaşırtıcı şıklığıyla dikkat çeken isimlerinden biri Sienna Miller olmuştu. Sienna, tatlı ve son derece kadınsı milkmaid (sütçü kız) örgüleriyle romantik ve lüks görünümün en güzel örneğini sergiledi.

 


Zamansız, şık ve zarif kabarık saç modeli modası geçmeyen klasik bir stildir. O zamanlar hamile olan Gwyneth Paltrow kabarık saç modeli ile ışıltılı bir hava yaratmayı yine başarmıştı. 

 

 

Aktris Sandro Bullock da vanilya rengindeki Dior elbisesi  ve bütün zamanların en iyi Altın Küre saç stiliyle görenleri büyülemişti.

 

 

2007 Altın Küre Ödülleri’nde Angelina Jolie şık ve kabarık topuz saç modeliyle yine inanılmaz güzellikteydi.

 

 

  2011 yılında güzel oyuncu Eva Longoria klasik saç stiliyle Paris şıklığını kırmızı halıya taşımıştı.


 

Aynı yıl Dianna Agron, başının arkasına tutturulmuş saçlarıyla vintage stilin en güzel örneğini sergilemişti. Pürüzsüz cildi ve güzel bukleleriyle nefes kesen güzel yıldız J. Mendel imzalı elbisesiyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı!

 

 

 

Jennifer Lopez şüphesiz metal-gümüş renklerini en iyi kullanan ünlülerden. 2011’deki Altın Küre Ödülleri’nde muhteşem yıldız,  retro stilindeki  geriye taranmış romantik bukleleriyle ve rüya gibi etkileyici Macshesa elbisesiyle son derece göz kamaştırıcıydı.

 

 

Jennifer Aniston kuaför salonunda fazla vakit kaybetmekten hoşlanmayan ünlülerden. Klasik saç stili olan, doğal ve seksi görünümünden hiç mi hiç vazgeçmiyor. 2010 Altın Küre Ödülleri’nde Jennifer Aniston dağınık doğal saçlarını mükemmel Valentino elbisesiyle tamamlamıştı. Ve yine büyüleyiciydi!

 

 

Kitlelerin gözlerini kamaştıran bir başka ünlü de 2012 yılında Sofia Vergara oldu. Çekici bukleleri, çarpıcı ve son derece zarifti.

 

 

Photos: Getty

 
 
loading...
loading...