Sonbaharın En Moda 5 Saç Stili

 

Modayı yakından takip edenlere duyurulur: 2012 Sonbahar-Kış sezonun en moda saç stillerini sizler için derledik. İşte birbirinden sevimli ve seksi saç stilleri.

 

1. Sevimli ve Çocuksu Şapkalar Çok Moda

 

 


Her gün bakımlı saçlara sahip olacaksınız diye bir kural yok. Fön çektirmeden, ayna karşısında uzun saatler geçirmeden de hem trend hem de bakımlı görünebilirsiniz. Bu yılın en favori aksesuarı fötr veya melon şapkalar, bu anlamda  imdadınıza yetişiyor. Size düşen bu kenarlı şapkalardan bir tane edinmek. Çocuksu cazibesiyle son derece bu muzip stilinizle, kolay yoldan çekici bir görünüme kavuşacağınız kesin.

 

2. Saçınızı Merkezinden İkiye Ayırın

 

 


Kim şık görünümün bu kadar kolay olabileceğini tahmin edebilir ki? Saçınızın merkezinden ayrılmış, fön çekilmiş dümdüz saçlarla kolay yoldan şıklığı yakalayın. Unutmayın bu sonbahar bu saç stili çok moda olacak.

 

3. Büyük Boy Saç Klipleri Geri Geldi

 


Saçınıza bir klip ile zengin bir ayrıntı ekleyin. Çiçek desenli bir saç tokasıyla nostaljik bir görünüm kazandırdığınız saçlarınızla, sonbaharın en moda saç stiline sahip olacağınız kesin. 
 

4. Düşük Hacimli Saçlar

 

 

 

Sonbaharın saç stillerinin en kilit ipucu olabildiğince doğal ve abartıdan uzak saç modelleri. Düşük hacimli saçlar bu sezon çok moda.  Yapmanız gereken, favori saç spreyinizle saçlarınıza hafifçe hacim vermeniz; güne hazırsınız!

 

5. Boneler

 

 

Saça bağladığımız retro görünümlü eşarplar, boneler geri geldi! Bu ilk bakışta annelerimizin gençlik yıllarındaki favori saç stili  bu sezonun en moda saç stili.  Büyük ve hacimli kabarık saç stilleri, gösterişli saç aksesuarlarıyla sezonun hızla yükselen trendi. Bu sezon; saç bantları, boneler, ve saça dolanan eşarpları sıkça göreceksiniz.  

 
 
loading...
loading...