Açık Renk Saçlarda Şimdi Moda "Bej Gölgeler"

Platin sarışın modası artık çok gerilerde kaldı. Sarı saçlarda şimdi moda bej gölgeler! Sezonun moda saç renginini uygulama fikri başta birçoğumuza cazip gelse de 'ya yakışmazsa!' endişesi genelde ağır basar. Oysa bej gölgeler ile büyük riske girmeden açık renkli saçlarınıza doğal parlaklık ve canlılık kazandırabileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Açık Renkli Saçlar İçin Parlaklık Kazandıran Dokunuşlar

 

 

Açık renkli saçlara sahip pek çok kadının favorisi olan bej tonlarındaki sarışın gölgeler son zamanlarda giderek popüler hale gelmeye başladı. Son yıllarda Hollywood yıldızlarının da adeta vazgeçilmezi olan bej sarışınlık, sarı saçlara ipeksi bir görünüm ve doğal parlaklık kazandırıyor. Bej sarışınlık, aynı zamanda saçlara mükemmel bir yaz öpücüğü konduruyor.

 

 

Bej Sarışınlıktan Vazgeçmeyen Ünlüler

 

Taylor Swift, Nataile Portman, Jennifer Aniston gibi pek çok ünlünün tercihi olan bej sarışınlığın en güzel yanı, doğal saç renginin hatta diplerinin görünmesine izin veriyor olması. Bu da tabi, saçlara mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

 

 

 

 

Olsen Twins de bej sarışın saç rengi hayranlığı olan ünlülerden. Onun birkaç ton koyu saç rengine sahip diğer bir Hollywood ünlüsü Blake Lively gibi siz de saçlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

 

Açık Bej Sarışın Saç Rengi


Açık renk saçlara sahipseniz saçlarınıza çok fazla açtırmadan bej tonlarındaki gölgelerle saçlarınıza ışık katabilirsiniz. Eğer platin sarışın veya şampanya tonlarında saçlara sahipseniz, doğal altın rengi geçişler saçlarınıza çok daha güzel parlaklık kazandıracaktır. Doğal koyu sarı veya kızıl saçlara sahipseniz, orta bej sarışın saç rengi sizin için en iyi seçim olacaktır.

 

 

 

 
 
loading...
loading...