2013 Yaz Kısa Katmanlı Saç Modası

2013 yazının en moda saç modelleri arasında kısa katmanlı saç kesimi yer alıyor. Retro diva havası ve pratik kullanımıyla bu saç stili size de ilham verebilir. Kısa katmanlı saç kesimi, doğru detaylarına dikkat edildiğinde her yüz şekline uyarlanabilir. Bu saç stiliyle, kendinizi daha genç ve daha dinamik hissedebilirsiniz!

 

Oval Yüz Şekilleri İçin Kısa Katmanlı Saç Modeli


Farklı saç stillerini uygulamaktan hoşlanıyor ve saçlarınızla ilgili cesur kararlar alabiliyorsanız bu kısacık saç kesimlerinden birini tercih edebilirsiniz. Eğer sıcağa karşı fazlasıyla hassassanız, saçlarınızın arka kısmını daha uzun bırakıp ön kısımlarını daha kısa kestirebilirsiniz. Yüzünüzü çevreleyen birkaç ince katmanla yüzünüzü olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz.

 

 

 


Oval yüz şekilleri için diğer bir kısa katmanlı saç kesimi ise kısa simetrik modellerdir. Mükemmel bir yaz saç stili için, saç katmanlarınızın yanı sıra farklı renkleriyle de saç stilinize özgün bir hava katabilirsiniz.


2013 yılının modası cesur pixie saç kesimi yaz mevsiminde de oldukça favori bir saç stili. Bunun için yüzünüzün etrafını bir yuvarlak saçak ile çevreleyen, uzan katmanlı peri kesimini deneyebilirsiniz. Tropikal bir gün için taze ve genç görünmek istiyorsanız en iyi saç stilinden biridir bu.


Uzun Yüzler İçin Kısa Katmanlı Saç Modelleri


Eğer dolgunluk vermeniz gereken, ince ve uzun bir yüze sahipseniz, flippy bob (jilet kesimli katmanlı) stilini deneyebilirsiniz. Bu sevimli retro saç stilinde, saç kesiminde asimetrik uzunlu kısalı saç kesimi dikkat çeker. 

 

 

 

 

Yuvarlak Yüzler İçin Kısa Katmanlı Saç Modelleri


Yüzünüzün daha uzun ve ince görünmesini istiyorsanız, katmanlı bir saç kesimine ihtiyacınız var demektir. Asimetrik katmanlı kesilmiş, yana taranmış saç stilleri size çok yakışacaktır. Yuvarlak yüzler için son derece ideal bu saç stilleriyle kendinizi çok daha kadınsı ve şık hissedeceksiniz!

 

 

 

Kalp Şekilli Yüzler İçin Kısa Katmanlı Saç Modelleri

 

Kalp şeklindeki yüzlerin, oldukça belirgin ve dikkaç çekici elmacık kemikleri vardır. Derin bir yan saç modeli, yana ayrılmış uzun katmanlar, son derece güzel bir hava katabilir. Bu şekilde bir kesim çene kısmını daha geniş alın kısmını ise daha dar gösterecektir.

 

 

 

Bu saç kesimi, yüzün alt kısmına dikkati çeker ve iri elmacık kemiklerinin daha ince görünmesini sağlar. Kısa katmanlı saç modeli 2013 yazının en moda doğal güzellik ipucu UNUTMAYIN!

 
 
loading...
loading...