Çalışan Anneler İçin İdeal Yarıyıl Programı

 

 

Çalışan annelerin çocuklarına yönelik bir sömestr programı hazırlayan Kristal Çocuk Kulübü; ev ortamında, çocukların bütün gününü geçirebileceği, ders çalışırken etkinliklerle eğlenebileceği, dopdolu bir tatil imkanı sunuyor.

 

Çalışan Annelerin Çocuklarına Yönelik Bir Program

 

Kristal Çocuk Kulübü; yoğun okul temposundan yorulan çocukların; eğlenceli ve yaratıcı aktiviteler ile keyifli bir sömestr tatili geçirmeleri, moral depolamaları, okul ödevlerini ve okul eksik konularını rahatlıkla tamamlayabilmeleri için çalışan annelerin çocuklarına yönelik bir program hazırladı.

 

Çocuklar Hem Eğleniyor Hem de Günlerini Verimli Geçiriyor

 

Sömestr tatili boyunca Kristal Çocuk Kulübü’nde 6-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik hazırlanan program ile çocukların; kendilerini geliştirerek, yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri, sosyal aktivitelerle birlikte eğlenebilecekleri bir ortamda, bütün bir günü verimli geçirmelerine olanak sağlanıyor.

 

Çocuklar Dopdolu Bir Programla Sömestr Tatilini Noklayacaklar


Kristal Çocuk Kulübü’nün ev sıcaklığını hissettiren ortamında sağladığı dopdolu bir programla, bambaşka bir sömestre tatili geçirme fırsatı yakalayacak olan çocuklar, harika anılar biriktirerek sömestre tatilini noktalayacaklar.

 

Programın Detayları Şöyle:

 

Sabah 07:30’dan akşam 20:00’e kadar açık olan merkezde,  6- 12 yaş çocuklarına hizmet verilmektedir.

 

Programda neler var?


Yaratıcı drama

Eğlenceli matematik

İngilizce

Bilim atölyesi

Mutfak sanatları

Güzel sanat atölyeleri

Geziler

 

 

Kristal Çocuk Kulubünde Neler Var?


İstanbul Kozyatağı’nda açılan Kristal Çocuk Kulübü, yeni bir konseptle hizmet veriyor. 6-12 yaş grubuna yönelik merkezde çocuklar öğretmenler eşliğinde ödevlerini yaptıktan sonra eğlenceli faaliyetlerle yaratıcılıklarını geliştirirken sosyalleşiyor ve okul stresini üzerlerinden atıyor. Kristal Çocuk Kulübü, 6-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik bir ödev ve faaliyet merkezi.

 

Çocuklar okuldan gelince üstlerini değiştirip terlik veya ev ayakkabılarını giyiyor, ardından hep birlikte yemeklerini yiyorlar. Yemekten sonra deneyimli öğretmenler eşliğinde ödevler tamamlanıyor, tek tek kontrol ediliyor. Eksik hissedilen konular varsa pekiştiriliyor.

 

Ödevler bitince eğlence zamanı başlıyor ve çocuklar eğitmenleriyle birlikte yaratıcı drama, ritim, resim, el sanatları, karaoke, bahçe oyunları gibi etkinliklerle bir yandan yeteneklerini geliştirme fırsatı buluyor diğer yandan enerjilerini de yapıcı bir şekilde kullanmış oluyorlar. Kozyatağı’ndaki bulunan Kristal Çocuk Kulübü, hafta içi sabah 7.30’dan 20.00’ye kadar hizmet veriyor.

 

Daha fazla bilgi için: Hayaller Fabrikası / Şebnem Çavuşoğlu


0216 390 73 47