Vakko'dan Soğuk Kış Günlerine Sıcaklık Katan İmza Parçalar

 

 

Vakko Kadını, bu kış sadelikle harmanlanan eğlenceli ve eklektik tarzıyla romantik, dinamik ve doğal bir şıklığı gözler önüne seriyor. Koleksiyonda yer alan yaşamın içinden ilham alan motif, aplike ve nakışlarla tasarlanmış palto ve kabanlar, bol kesim maskülen ceketler, vücuda yakın formları ile pançolar 2016 kışına, Vakko şıklığını yansıtıyor.

 

Vakko Kadını, Vakko şıklığının sezon kodlarına göre yorumlandığı ceketleri, palto, kaban ve pançolarıyla sıradışı ve enerji dolu bir kışa merhaba diyor.

 

Sezonun ön plana çıkan trendlerinden olan aplike ve nakış işlemeler, eğlenceli mesajlar ve taş süslemeleri gibi şaşırtıcı dokunuşlarla Vakko ceket ve dış giyiminde ön plana çıkıyor.

 

 

Oversize bir görünümün ön planda olduğu kış sezonunda maskülen ceketler, palto ve kabanlar başrolde yer alırken kalıplardaki özen, detaylar ve kumaş kalitesi sadeliğin sanatı olarak modadaki yerini alıyor.

 

Birbirinden farklı renkleriyle kış koleksiyonuna bambaşka bir Vakko zarafeti katan bu özel parçalar; buz grisi, açık pembe, uçuk yeşil ve uçuk mavilerle kuzey ışıklarına göz kırparken, camel, koyu gri, kahve, haki ve turuncular ile içinizi ısıtacak kış güneşini yansıtıyor.

Sezonun kodlarını Vakko şıklığıyla yorumlayan ceket, palto, kaban ve pançolar, detaylarındaki zarafet, işçilik ve kumaş kalitesiyle stil sahibi bir gardırobun vazgeçilmezi olacak!