Seksi ve Kışkırtıcı Ayakkabı Modelleri Sizi de Baştan Çıkarabilir

 

 

 

Büyüleyici ve son derece seksi tasarımlarıyla Jimmy Choo Sonbahar / Kış 2011-2012 ayakkabıları kıyafetlerinizi tamamlamaya yetiyor ve artıyor bile. Tek başına dahi şıklık timsali olan modelleri görünce siz de bize hak vereceksiniz.

 

Yarattığı modellerle insanı bir anda 70’lerin Fransız filmlerine götüren tasarımlarda, sofistike detaylar dikkat çekiyor.

 

Hayvan baskılı, pullu ve süslü ayakkabı modelleri iddialı giyinmeyi ve seksi olmayı seven kadınlara hitap ediyor desek yalan olmaz.


Tasarımları ülkemizde de rahatlıkla bulunan moda devi, Catherine Deneuve’dan ilham olarak oluşturduğu koleksiyonda: Egzotik derileri, parlak kürkleri, zengin siyah tonlarını, güvencin grisini, kış beyazını, sarı tonlarını, zümrüt yeşilini ve mor tonlarını sıklıkla kullanmış.

 

Malezyalı moda tasarımcısı; ayak bileğini sıkıca saran çizmelerde, ultra feminen etkisi yaratan  dantelleri, süet, kadifeleri ve deri gibi  kumaşları tercih etmiş.


Her biri birbirinden çekici, göz dolduran bu ayakkabılar ile kıyafetlerinizi taçlandırabilir ve bir anda tüm dikkatleri üzerine çekebilirsiniz.  

Fotoğraflar: Jimmy Choo