Club Kıyafet Fikirleri

Kulübün müzik ve estetik özelliğine göre kıyafet seçmek önemlidir.  Eğer kulübün belirli bir kıyafet tarzı varsa önceden bunu kontrol ederek işe başlayabilirsiniz. Pullar, saçaklar, metalik aksesuarlı kıyafetler, fırfırlar, neon renkler, iri aksesuarlar ve zımba ayakkabılar tüm kulüpler için mükemmel seçimlerdir; tabi hangisini nerede ve nasıl kullanacağınızı bildiğiniz takdirde...

 

 

Salsa Clup'a Giderken Nasıl Giyinmeli?


Şık giyinmek sanıldığı kadar zor ve karmaşık değildir.  Salsa kulübüne giderken kıyafet seçimindeki temel unsur, uçuşan seksi bir elbise veya etektir.  Özellikle de fırfırlı, saçaklı veya çiçek baskılı olan etek ya da elbiselerinden birini tercih edebilirsiniz. Muhtemelen dans türüyle uyumlu giyinmeniz en uygunu olacaktır. O yüzden “acaba bu kıyafet kulüp için abes kaçar mı?” endişesine kapılmayın, verdiğimiz tüyolara dikkat edin ve kendinizi salsa müziğinin güzelliğine bırakın...

 

Ayakkabı seçerken, seksi sandaletler uçuşan elbisenizle son derce uyumlu olacaktır. Ayakkabınız dikkat çekici renklerde ve kadınsı formlarda olmalıdır.  Aksesuar olarak, üst üste takılmış bilezikler, halka küpeler ve bunlarla uyumlu yüzükler sizi kulübün en şık kadınlarından biri yapacaktır.

 

 

R & B Club’a Giderken Nasıl Giyinmeli?


Bir R&B kulübü için giyimde temel unsurlar: Altın zincirler, pırıltılar, pullar, leopar desenler, mini elbiselerdir. Kıyafetlerinizde ışığın parlamasına izin verin. Bu kulüplerde genelde koyu ve metalik saf renkler ağırlıklı kullanılır. Kulüp kıyafeti için elektrik mavisi, vücudu sımsıkı saran bir bodycon elbise seçebilirsiniz. Zımbalı seksi ayakkabılar da şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 


Dans Kulübüne Giderken Nasıl Giyinmeli?


80 ve 90'lı dans kulübü için, neon renklerdeki bir bluzu, kot pantolon, sivri ayakkabılar ve metal aksesuarlarla bir arada kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Veya zımbalı straplez bir elbiseyi, bilekten bağcıklı  şık bir  ayakkabıyla birlikte kullanabilirsiniz. Askısız bir elbise için aksesuar olarak tek bir kalın bilezik ve crossbody bir çanta tercih edebilirsiniz.