2015 İlkbahar-Yaz Ayakkabı Trendleri

 

 


Bu ilkbahar-yaz sezonunun ayakkabı ve sandalet modası zengin çeşitlilikte. Her yaz yenilenen ve değişen yaz ayakkabı trendleri bakalım bu sene bizlere ne gibi yenilikler sunacak...2015’in şık ayakkabı trendlerine şimdi göz atmaya ne dersiniz?


Düz Ayakkabılar: Düz ayakkabılar özellikle sıcak yaz günlerinde rahatlığı sevenler için doğru bir alternatif. Baskılı modellerin yanı sıra metalik renkler ve sade renklerde de birçok model var üstelik.

Sofistike Flats 2015 Ayakkabı Trendleri Bahar

 

  

Gladyatör Ayakkabı: Sandaletler bu sezon bantlı ve farklı şekillerde kayışlı modellerle karşımıza çıkıyor. Gladyatör sandaletler ayak etrafında ve ayak bileği etrafında askıları olan modellerden.

Gladyatör Sandalet Bahar 2015 Ayakkabı Trendleri

Blok Topuklar : Eski dönemlerin modası olan ahşap topuklu takoz ayakkabılar bu sene yine moda. Chunky topuk olarak bilinen ve 70’li yılların modası olan takoz topuklar rahat denilebilecek modeller arasında.

 

 

Tıknaz Topuklar Bahar 2015 Ayakkabı Trendleri

 

Yüksek Platformlu Ayakkabılar: Artistik topuklu modeller yine karşımıza çıkıyor. Aslında her tür topuğa yavaş yavaş alışıyoruz ayakkabı modellerinde. Ancak bu sezonun modelleri gerçekten de sıra dışı denilebilecek tarzda.

Flatforms Bahar 2015 Ayakkabı Trendleri 

 

Desenli, Baskılı Kalın Tabanlı Ayakkabılar: Çiçek baskıları ve daha birçok farklı baskı modellerini ayakkabılarda görmek mümkün 2015 yaz sezonunda. 

 

 

Kalın Pompalar 2015 Ayakkabı Trendleri Bahar

 

 Topuklu Düz Modeller: Düz modelli topuklu ayakkabılar her tür kıyafetle tercih edilebilen şık ve gösterişli modellerden.

 

 

Dokuma Topuklar Bahar 2015 Ayakkabı Trendleri

 

Renkli Yüksek Topuklu Ayakkabılar:

Colorblock Ayakkabı 2015 Eğilimler Bahar

 

Sivri Burunlu Kovboy Ayakkabı:  Popülaritesi yavaş yavaş düşen sivri burunlu ayakkabılar bu yaz yine atağa geçiyor gibi.Batı Inspired Ayakkabı 2015 Eğilimler Bahar

 

Kurdeleli Ayakkabı:   2015 ayakkabı trenlerinde son derece sofistike ayakkabı modelleri de eşlik ediyor.

 

Bow Tie Bahar 2015 Ayakkabı Trendleri

 

 

 

Metalik-Parlak Renkli ve Yılan Derisi Görünümlü Ayakkabılar:  Altın, gümüş gibi parlak renklerin yanı sıra; neon renkleri ve yılan derisi baskılarını da 2015 yazında sıkça göreceğiz.  

 

 

 

 

Sürüngen Ayakkabı 2015 Eğilimler Bahar