2013 İlkbahar Bebe Koleksiyonu

Bebe markasının İlkbahar 2013’e özel hazırladığı “vahşi” başlıklı yeni koleksiyonu yayınlandı. Uçuşan, kumaşlar ve yumuşak kesimlerden oluşan koleksiyonda, bahar mevsiminin hafifliği kıyafetlere yansıyor. Markanın yeni koleksiyondaki gece kostümleri de oldukça dikkat çekici.

 

 

İran asıllı Manny Mashouf tarafından, 1976 yılında Amerika’da kurulan Bebe, şimdi modayı belirleyen dünya markalarından biri.

 

 

Küçük bir butikle giyim sektörüne giren Bebe, San Francisco’da açtığı ilk mağazasından sonra, hızla büyüyerek, günümüzde birçok ünlü ismin de takip ettiği bir moda markası haline geldi.

 


Bebe’nin özel tasarımcıları, stil sahibi, güçlü, sofistike, kendinden emin, seksi, trendy ve bakımlı kadınlar için giyim ve aksesuar ürünlerini modaya uygun olarak dizayn ediyor.

 


Aralarında Mischa Barton, Eva Longoria gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı reklam kampanyaları ile de dikkat çeken Bebe, aynı zamanda Britney Spears, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Alicia Keys ve Shakira gibi isimlerin de en çok tercih ettiği markalar arasında.

 

 


 

Marka 2013 ilkbahar koleksiyonuyla kendi stilini yenilmek isteyenler için birbirinden şık alternatifler sunuyor.