2011 Yaz Çanta Trendleri Neler?

 

2011 Yaz Çanta Trendleri Neler?

 

 

¨ImageAlt2833¨

Çantalar, yalnızca kişisel eşyalarınızı taşımak için ya da şık kıyafetinizin görünümünü tamamlamak için hizmet etmez. Çantalar aynı zamanda yeri doldurulamaz moda aksesuarlarıdır.


Omuzda ya da kolda... Elde ya boyunda.... Kadınların tutkusu çantalar; 2011 yaz trendleriyle karşımıza çıkıyor.


Her dönemin modası klasik siyah çantalarla birlikte metalik, desenli, rengarenk, beyaz, naturel renklerden çantalardan birini seçin, tutkunuza kavuşun!


Bu sezonun Gianfranco Ferre imzalı 2011 ilkbahar yaz çantaları,  adeta şıklığın
önemini bir kez daha yansıtıyor.


İtalyan moda tasarımcısı Gianfranco Ferre yeteneği ve özverili koleksiyonlarıyla hala sahnelerde moda rüzgârları estiriyor. Şaşırtıcı çanta tasarımları birçok çanta tutkunun kollarını süslüyor. Çanta tasarımlarındaki şıklık ve modernlik, Gianfranco Ferre’nin 2011 yaz koleksiyonu özetliyor.

 

Çantanın mimari tarzı son derece dikkat çekici. Kolleksiyonda birçok modern ama klasik tasarım yer alıyor. Metal süslerin olduğu, kristal taşlarla süslü bu çantalarla,  basit bir kıyafetinizle bile anında şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

 

2011 yazının çanta tasarımlarında en dikkat çekici özellik beyaz renginin son derece popüler olması.

 

Bu basit renk, masum, huzurlu ve çok yönlü tarzı temsil ettiğinden ayakkabı ve çantalarda yazın en popüler rengi.

 

Beyaz ve yılan baskılı desenli bu çanta ile  Gianfranco Ferre inanılmaz renkleri birleştirmeyi başarmış. Bu çantayı hem rahat hem de şık kıyafetlerinizle kombine edebilirsiniz. Farklı metalik uygulama tasarım özelliğiyle son derece çarpıcı bu çantayı, resmi bir kıyafetinizle de kullanabilirsiniz.

 

Giorgio Armani İlkbahar/ Yaz 2011 çantalarında gizemli, göçebe yaşam tarzını yansıtan tasarımların  yanı sıra son derece sofistike modelleriyle iki uç arasında gidip geliyor.

 

Çantada zamansız bir tarz isteyenler için en ilham verici koleksiyonların bulunduğu tasarımlar  için: Fendi, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Chanel, Phillip Lim veya Christian Dior’u tercih edebilirsiniz.


İşte birbirinden şık çanta modelleri…