Kırmızı Ruj ile Uyumlu En İyi Kombinler

Kırmızı ruju özel davetlerden iş ortamına nasıl kullanabileceğinize dair hiçbir yerde bulamayacağınız stil ipuçları haberimizde saklı. Önplana çıkmayı sevenlere...

 

 

 

Davetlerde: Kırmızı Ruj ile Uyumlu Klasik Elbise Sitili: Kısa, Siyah Bir Elbise


Gardırobunuzda olmazsa olmaz parçalardan biri siyah klasik bir elbisedir. Şık siyah bir elbise, aynı renkteki stiletto ve kırmızı bir ruj harikalar yaratır. Kırmızı ruj sürerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus makyajınızın geri kalanını nötr yani doğal tonlarla tamamlamanız gerektiğidir.  Ten rengiyle uyumlu fontöden, doğal renklerde farlar, klasik ince hat eyeliner, tek kat maskara bunun için yeterli olur. Şık ve feminen bir görüntü peşindeyseniz bu stil tam size göre.


Özel Gecelerde: Kırmızının Sizi Sarıp Sarmalamasına İzin Verin


Tamamiyle kırmızıya bürüneceğiniz zamanlarda mutlaka cilt tonunuzla uyumlu kırmızı bir ruj kullanın. Gerçek bir kırmızı ruj, sıcak bir cilt tonu ile eşleştirildiğinde mükemmel görünür. Siluetle birleşen kırmızı bir elbise özel bir gece için mükemmel bir seçim olabilir. Aynı renkteki veya ten rengi bir çift ayakkabıyla göz kamaştırıcı olmanız an meselesi.

 


Günlük Kıyafetlerde: Kırmızı Ruj ile Casual Giyimi Tercih Eden Ünlü Yıldızlar


Kırmızı ruju yalnızca özel davetlerde kullanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Dünyaca ünlü yıldızların günlük kıyafetlerinde de rahatlıkla kırmızı ruju kullandığına dikkat ettiniz mi hiç.  İşte bunun en büyük kanıtı. Siz de kot, kazak veya deri ceket ile kırmızı ruju eşleştirmekten korkmayın.

 


İşyerinde: Ofiste Kırmızı Ruj Nasıl Kullanılabilir?


Eğer ofis ortamında kırmızı ruj kullanmak istiyor fakat bunun abartılı olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşte ofis ortamında kırmızı ruju dikkatli ve orantılı kullanmanın ipuçları: Kırmızı rujun dışında makyajınızın geri kalanını nötr renklerde yapın. Siyah maskara, hafif ten rengi tonlarında far yeterli. Kıyafetinizi dikkatli seçmeye gayret edin. Siyah bir skinny pantolon, beyaz gömlek ve kırmızılı ipeksi fular ile harika görünebilirsiniz.