Fil D'or Yöntemiyle 30 Dakikada Geri Gelen Gençlik

Medikal estetik hekimi farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, fil d’or yöntemiyle 30 dakikada ağrısız burun kaldırmanın ve kırışıklıkları açmanın mümkün olduğunu söyledi.  "Türkiye’ye ilk kez bizim tarafımızdan uygulanan ’altın iplik’ uygulamasıyla ciltte gençleşme ve yenilenme süreci 2 yılın üzerine çıkıyor." diyen Dr. Gürsoy altın iplik uygulaması hakkında önemli bilgiler verdi.

 

 

2 Yıl ve Üzeri Gençleşmek Mümkün

 

Kadınları güzelleşmek uğruna artık zor ve uzun süren tıbbi müdahalelere katlanmak zorunda kalmayacak. Bu uygulamayla kadınların 2 yıl ve üzerinde gençleşmesi mümkün.

 

Altın İplik Yöntemi Nasıl Uygulanıyor?

 

Türkiye’ye ilk kez bizim tarafımızdan uygulanan ’altın iplik’ uygulamasıyla ciltte gençleşme ve yenilenme süreci 2 yılın üzerine çıkıyor. Kadınların binlerce yıldır değişmeyen arzusu, güzellik ve genç görünebilmek. Bu arzularını gerçekleştirebilmek için çok zorlu tıbbı yöntemleri göze almaktan kaçınmazlar. Fil d’or derin anestezi gerektirmiyor, yaklaşık 20- 30 dakika içinde burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek ağrısız şekilde mümkün oluyor. Artık kadınlar genç bir görünüme kavuşmak için ağrıya katlanmak zorunda kalmayacak.  

 

"Organik Lifting Uygulaması Tarih Olacak"


Uygulamanın hiçbir yan etkisi yok. Vücut tarafından tümüyle eritilebilir olan altın iplik cilt altına yerleştirilmesi sonucu yapılıyor. Bu yöntemle birlikte daha önce uygulanan ’örümcek ağı’ olarak adlandırılan ’organik lifting’ uygulaması tarihe karışacak. Cilt altına yerleştirilen altın iplik hem dokuyu kaldıran bir dayanak vazifesi görüyor hem de kolajen ve diğer bağ dokusu elemanlarını uyararak ciltte gençleşme, yenilenme süreci oluşturuyor.

 

 

Altın İplik 10 Ayda Vücutta Tamamen Eriyor


Cilt altına yerleştirilen iplik 300 günde yani 10 ayda ediyor. Uygulamanın en büyük avantajlarından biri, derin anestezi gerektirmiyor olması. Fil d’or vücutta yaklaşık 240-300 gün içinde eriyor ve uygulamanın olumlu etkileri 2 yılı aşkın süre devam ediyor. Kişi günlük yaşantısına uygulama sonrasında hemen dönebiliyor ve olumlu etkiler hızla ortaya çıkıyor.

 

Cilt Gençleştirme Ameliyatlarından Korkanlar İçin Ultraskin Yöntemi


Özellikle boyun ve yüz bölgesindeki kırışıklıklardan kurtulmanın diğer yöntemi ise ’ultraskin" uygulamasıdır. Ameliyattan ve anesteziden korkan, bıçak altına yatmak istemeyenler ultraskin yöntemiyle kısa sürede daha genç bir görünüme kavuşabilirler. Medikal estetikte ultraskin yöntem kısa sürede etkili sonuçlar veriyor. Vücudun özellikle yüz ve boyun bölgesinde zamanla oluşan kırışıklık ve deformasyonlarını bu etkili yöntemle yok edilebiliyor.

 

DHA