Yaza Özel 10 Turkuaz Kanepeli Dekorasyon Stili

Yaz, ufukta. Tropikal yaz renklerinin hayranıysanız, yaza özel turkuaz kanepeli dekorasyon stillerinden ilham alabilirsiniz. Böylelikle evinize yaz mevsiminin coşkusunu yansıtabilirsiniz.

 

 

 

 

1. Çağdaş Oturma Odasında Turkuaz Kanepe


Bu çağdaş oturma odasında, çikolata kahvesi ile güzel bir kontrast oluşturan turkuaz kanepe, salonun odak noktası konumunda. Keskin köşeli şık mobilyalar, derin ve nötr renklerle birleştiğinde turkuaz kanepe daha da göz alıcı görünüyor.  

 

Siz de kendi evinize turkuaz renkli bir kanepeyle hoş bir hava katabilirsiniz. Zamansız şık bir oturma odası oluşturmak istersiniz, siyah ve turkuazın birleşiminden mutlaka yararlanın.

 

 


2. Dünyevi-Eklektik Oturma Odasında Turkuaz Kanape

 

Turkuaz rengi, hayatın farklı kültür ve yollarını yansıtmak için dekorasyonda dünya çapında  yaygın olarak kullanılan renklerden biridir. Eğer tercihiniz dünyevi-eklektik bir oturma odasıysa salonunuzda turkuaz tonlarında kanepe kullanmanız son derece uygun olur.

 

Farklı desen, renk ve eğlenceli dekor parçaları ile de son derece uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz turkuaz kanepe ile evinize neşe katabileceğinizi de unutmayın.

 


3. Vintage Stilinde Turkuaz Kanepe

 

Bu çekimser retro tarzındaki oturma odasında kullanılan turkuaz renkli kanepe, 60'lı yılların izlerini taşıyor. Siz de evinizdeki kanepenizi turkuaz döşemelik kumaşla yenileyebilir, harika sanat eserleri ile bu şekilde eşleştirebilirsiniz.  Vintage stili, her zaman favoriliğini devam ettiren bir stildir.


 

 

4. Kulübe Tarzı Oturma Odasında Turkuaz Kanepe

 

Eğer bu tarz bir oturma odanız varsa siz de böyle turkuaz renkli zarif bir kanepe alabilirsiniz.

 

Bu tür turkuaz tonundaki kanepeyi, krem veya puslu gri mobilya ve aksesuarla da rahatlıkla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

5. Sanatsal Oturma Odasında Turkuaz Kanepe

 

Koyu kırmızı ve bordo aksesuarla kullanılan turkuza kanepe, farklı desenli mobilyalarla da son derece şık bir şekilde eşleştirilmiş. Siz de oturma odanızda kullanacağınız turkuaz  kanepenin etrafına bu şekilde mobilya ve aksesuarlar kullanarak evinizde sanatsal ve ilham verici bir köşe yaratabilirsiniz.

 

 

 
6. Gençlik Esintili Salonlarda Turkuaz Kanepe

 

Küçük, şirin desenli bu küçük turkuaz kanepe özellikle de ufak salonlar için son derece ideal. Bu tarz bir turkuaz kanepe ile oturma odanızda masum ve genç bir hava yaratabilirsiniz.

 

 

 

 
7. Konuksever Bir Oturma Odası İsteyenlere Özel Bir Dekorasyon Stili

 

Son derece basit çizgilere sahip böylesine şık bir turkuaz kanepe ile siz de salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.  Konuksever bir oturma odası için son derece ideal bir oturma odası.


 

 

 
8. Neşeli Bir Oda İçin Turkuaz Kanepe

 

Gördüğünüz gibi neşeli ve enerjisi yüksek turkuaz kanepeler, birçok farklı şekilde kullanılabiliniyor; ister evinizin odak noktası haline getirin, isterseniz evinizin bir köşesinde farklılık yaratın; seçim size kalmış.


 

 

 

9. Trendy Bir Oturma Odası Dekorasyonu

 

Kadife turkuaz kanepe, son yılların en trendi dekorasyon stilinde sizce de çok şık görünmüyor mu?

 

 

 

 


10. Plaj Havasında Bir Yaz Salonu Dekorasyonu

 

Hafif ve havadar bir etkiye sahip bu turkuaz ağırlık oturma odasında, sahil kenarında bir evde oturuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Evinizde yazlık havası yaratmak istiyorsanız bu dekorasyon stili tam size göre olabilir.

 
 
loading...
loading...