Eski Mobilyalarla Lüks Bir Oturma Odası Nasıl Yaratılır?

Oturma odasınızda sofistike, şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız her zaman pahalı mobilyalara yüksek bedeller ödemek zorunda değilsiniz. Önemli olan hangi parçaları nasıl bir araya getireceğinizi, eski eşyalarınız üzerinde hangi değişikliği yapacağınızı bilmek. İşte işinize yarayacak birkaç ipucu.

 

 

 

Renk, desen, doku içinde farklı katmanlar... Turuncu kumaşla kaplı koltuk ve aynı renkteki aydınlatma, oturma odasındaki görsel boşluğu dolduruyor otomatik olarak da ortamın daha sofistike görünmesini sağlıyor.  

 

 

 

  Nötr bir oturma odasını aydınlatmak için bütçe dostu aksesuar ve aksan kullanmayı deneyebilirsiniz.

 


Oturma odasında lüks bir görünüm elde etmek için, mobilyalarınızın üzerine şık aksesuarlar, çiçekler eklemeyi düşünebilirsiniz.  

 

 

Zemine yapışık mobilyalar yerine, ayaklı mobilyaları tercih edin.  Bu biraz size çılgınca gelebilir, ama gerçek!  Mobilya zemin arasındaki boşluk, dekoratif anlamda daha zarif görünüyor. Bu nedenle mevcut mobilyalarınıza ayak eklemeyi düşünebilirsiniz.

 

 

 

Dekorasyonunuza karakter eklemek ve özel bir görünüm elde etmek için eşyalarınızı kişiselleştirin.  Modern desenlere sahip, canlı renklerdeki kumaşlar yorgun eski mobilyalarınızın yepyeni ve göz kamaştırıcı görünmesini sağlar.