Modaya Uygun 10 Mutfak Tasarımı

Mutfağınıza sıradışı bir ruh katmak ister misiniz?


Kayın ahşap mutfaklar, cam ünitelerden oluşan dekorasyonlar ve eklektik tarzdaki tasarım planlarıyla, işte 10 moda mutfak tasarımı.

 

1-Modaya Uygun Bir Tasarım: Kayın Ahşap ve Cam Üniteli Mutfak Tasarımı

 

 

Kayın ahşaptan oluşan bu mutfak, sadelikten hoşlananlar için güzel bir alternatif olabilir. Mutfak cam üniteleri verimli ve akıllıca tasarlanmış.  Basit detaylar iyi bir tasarımının zarif detayıdır aslında. Mutfak cam ünitelerinin dengeli kullanımı ilham verici bir fikir. Desen, dekorasyon ve tasarımıyla son derece uyumlu bir mutfak tasarımı örneği.

 

 

2. Minimal Mutfak 

 

Bu son derece şık tasarımda, mutfakta renklerin kullanımı, malzemelerin birbiriyle kombinasyonu, şık bir minimal mutfak  örneği. Minimal mutfağın en moda örneklerinden biri olan bu tasarım, mutfağında huzuru arayanlar için son derece ideal.

 


3. Genç Bir Tasarım: Nordic Mutfak


Nordic mutfak tasarımının yaratıcısı, İskandinav mutfak şirketi Norema mühendislik.  Genç bir tasarım örneği olan nordic mutfak stili, zengin ve seçkin görselliğiyle dikkat çekiyor. Geleneksel çağdaş tasarımlar zamansız görünüyor. Modern tasarımlardan hoşlananlar için ideal bir mutfak tasarımı.

 

 

 4.  Dünya Mutfak Tasarımından Geleneksel Bir Örnek:

 

Geleneksel köy mutfağından güzel bir örnek. Modası geçmeyen bir stil. Renk dağılımı, malzeme bileşimi, eklektik tasarımıyla dikkat çeken bu mutfak, son derece konforlu ve şirin görünüyor.

 

 


5.  Çekici Bir Tasarım: Deco Mutfak


Canlı renk kullanımı, ilginç tasarımı ve eklektik tarzıyla çekici bir mutfak. Tasarım planı, malzeme kullanımı, renklerin doğru kullanımıyla huzur veren bir dekorasyon örneği.

 


6. Şık Bir Tasarım: Beyaz Mutfak


Şık ve dikkat çekici  bir mutfak oluşturmak için aynı anda bir araya gelmesi gereken tüm bileşenler bir arada: Renk ayrımı, bileşen grupları, tasarım karışımı ve planıyla, stil sahibi bir mutfak tasarımı.  

 

 

 7. Büyüleyici Tasarım: Berloni Mutfak

 

İtalyan mobilya markası Berloni'nin şık bir mutfak tasarımı. Komponent bağlantıları, akıllıca yapılmış tasarım karışımıyla sıradışı bir mutfak oluşturmak için şık bir tasarım planı.


 

 

 8. Moda Tasarımı Beyaz Parlak Mutfak


Renk fraksiyonu, eleman gruplaması, tasarımda eklektik bileşimi ve tüm parçalarıyla güzel bir mutfak için bir araya getirilmiş bir tasarım planı. Şık tasarım, beyazın çekiciliğiyle birleştiğinde ortaya işte böyle güzel bir mutfak çıkıyor.  

 

 


9.  Bölmeli İnanılmaz Mutfak Tasarımı

 

Renk dağılımı, malzeme zenginliği ve kombinasyonuyla farklı stillerin birleşimine güzel bir örnek.

 

 

10. Ada Mutfak Stili


 Dinlendirici renk dağılımı, eklektik unsurlarıyla güzel bir mutfak oluşturmak isteyenler için çekici bir tasarım planı.