Lüks Detaylara Sahip Ferah Bir Daire

Toplam 114 metrekarelik  bir alana sahip bu daire iç dekorasyonu ve düzeni ile son derece modern bir çizgiye sahip. Büyük bir  titizlikle yenilendiği her detayından anlaşılan dairenin oturma odasında yer alan motosiklet oldukça dikkat çekici değil mi? Hadi gelin bu şık daireyi yakından inceleyelim.

 

 

 

Doğal malzeme ve ürünlerle dizayn edilen daire bu özelliğiyle çevre dostu olduğunu kanıtlıyor. Evin bütününde kullanılan tuğlalar, çıplak duvarları en güzel şekilde dolduruyor.

 

 

 

Duvarların tuğlalarla makyajlandığı dekorasyonda; şömine, ahşap zeminlerde kullanılan rustik ve endüstriyel malzemelerdeki denge dikkat çekiyor.  Daire, bu özellikleriyle modern bir çehreye kavuşmuş. Düz oturma odası ve şirin yemek alanını içeren geniş resepsiyon alanı mekana ferahlık katıyor.

 

 


Dairenin iç dekorasyonu çok huzurlu ve davetkâr bir havaya sahip. Dokular, malzemeler, kullanılan renkler; oluşturulmak istenen sağlıklı ve çevre dostu daire vizyonunu başarıyla yansıtıyor.  Ahşap zeminler, duvarlar ve özellikle mobilyalar sıcak bir ortam yaratırken; geniş pencerelerle doğal ışıktan maksimum derecede faydalanılmış.

 

 


Dairenin resepsiyon alanda yer alan şömine ortama özgün bir ambiyans katıyor. Bu alanda odak noktalardan biri de dekorun dikkat çeken rustik yanı.

 


Dairenin ikinci büyük alanı olan yatak odası, eski-yeni unsurları bir arada sunuyor. Yatağın şekli, açısı, malzemesi oturma odasında kullanılan mobilyalarla benzer tasarıma sahip. Bu da alanlar arasındaki uyumu en güzel şekilde yansıtıyor.

 


Şeffaf cam duvarlarla çevrili banyo bölümü, camla kaplı kutu görünümünde. Bu özelliğiyle dairenin banyosu yer kaplamayan, açık ve havadar bir yapıya sahip. 

  


Küçücük görünse de banyo, küvet ve diğer tüm olanaklar için bol miktarda yer var. Tuğla duvarlar burada da dikkat çekiyor.

 


Evin resepsiyon alanı ve yatak odası geniş bir mutfak ile ayrılıyor. Bu iki oda arasında oturmak için farklı stiller bulunuyor. Lavabo, ocak ve tüm diğer malzemelerin oldukça modern bir havası var ve kullanılan rustik detaylar alana ayrı bir zenginlik katıyor.

 


Resepsiyon alanı ve yatak odası bu geniş mutfak ayrılır. Bu iki oda arasında oturur ve stilleri arasında da bulunuyor. Lavabo, ocak ve tüm diğer benzer alanlarda kullanılan malzemeler de dairede modern-rustik bir hava yaratıyor.