Küçük Tuvaletler İçin En Yeni Dekorasyon Fikirleri

 

Küçük Tuvaletleri Dekore Ederken Kullanılan İlginç Malzemeler

 

Evinin Küçük Tuvaletini Yenilemek İsteyenlere Yaratıcı ve Göz Alıcı Fikirler

 

Ev dekor tarzınız, renk tercihiniz ne olursa olsun evinizin küçük tuvaletini güzelleştirmek için ihtiyacınız olan yalnızca uyumla bir araya getirilmiş dekoratif öğelerdir!  

 

Mermer, ahşap ve çeşitli fayans gibi malzemeler kullanarak küçük banyonuzu şık ve göz alıcı yapabilirsiniz. Birbiriyle zıt duvarlar oluşturmak için farklı fayansları veya farklı malzemeleri tercih edebilirsiniz. Ve bu stili sadece duvarın bir bölümüne uygulamınız da yeterli.

 

Renkler Ruhumuza İyi Geliyor 

 

Renklerin insanlar üzerindeki fiziksel ve psikolojik etkileri biliniyor. Örneğin yeşil rengin dinlendirdiği veya mavinin özgürlük hissini uyandırırken, huzur verdiği bilinen örnekler arasında… Kullanıcıların kendi tarzlarında banyolar tasarlaması amacıyla geliştirilen lavabolar, fonksiyonel yapıları ve estetik duruşlarıyla bulundukları atmosferi kişiye özel hale getiriyor. Mobilya üzerinde kullanılan ürünler minimal çizgileriyle dikkat çekiyor.

 

Banyolarda En Yeni Trendler 

 

Son yıllarda  çok moda olan bir diğer fikir de duvar kağıdı. Elbette suya dayanıklı, banyo için uygun olanlardan tercih etmeye dikkat edin. Dalmaçya baskılı duvar kağıdını, pirinç aksanlarla kullandığınızda ise ortaya çok şık bir dekorasyon çıkıyor; iddialı dekorasyonlardan hoşlananlara...  Örnekleri sizler için seçtiğimiz görsellerde mevcut. Son bir uyarı: Koyu renkli duvarların, alanı daha küçük göstereceğini unutmayın. Yine de koyu rengin dekorasyona kattığı etkide inkar edilemez. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
loading...
loading...