2014 Yazı Açık Hava Tasarım Trendleri

2014 yazının en trend açık hava tasarımlarından ilham almak ister misiniz? Dağınık ve modern görünümden uzak dış mekanlara çeki düzen vermenin şimdi en güzel zamanı. Sizler için derlediğimiz tasarımlarda antik Feng Shui sanatının en güzel örneklerini görebilirsiniz. Bahçe ve terasa konumlandırılmış jakuzi  ise yoğun bir günün ardından rahatlamak isteyenler için fazlasıyla davetkar görünüyor. Jakuzi  bilindiği gibi;  yorgunluğu giderir, stresi azaltır, zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur, metabolizmayı hızlandırarak vücudu sıkılaştırır. Nimetlerinden faydalanmak gerek öyle değil mi...


Tasarımları yakından incelediğinizde "uyum" olgusunun dikkat çekici nitelikle olduğunu fark edeceksiniz.  Görsel süreklilik duygusunu oluşturabilmek için, siz de iç ve dış mekanda benzer ahşap döşemeleri tercih edebilirsiniz. Tasarlamak istediğiniz alanda, görsel bütünlük yaratmak istiyorsanız size benzer renk tonlarını bir arada kullanmanızı öneririz.

 

Sürmeli, katlanır cam kapılar, büyüm cam pencereler ve panjur cam duvarlar bahçeyle ev arasındaki engelsiz arayüzler olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazlası için derlediğimiz stileri yakında inceleyin!