Çocuğunuz Bu Kitabı Çok Sevecek: "Mahallenin Çocukları"

 

 

 

 Yaz tatilinde çocuğunuza okumayı sevdirecek bir kitap arıyorsanız işte bizden size harika bir öneri: "Mahallenin Çocukları"

 

Düşünen, fikir üreten, düşündüğünü ifade edebilen ve yanlış bilgi ile doğru bilgiyi ayırabilen fertlerin sayısının artması için, çocukluk çağında kitap okuma alışkanlığının kazandırılması çok ama çok önemlidir. 

 

Çocuğunuzun Yaz Tatili Bilgisayar Başında ve Televizyon Karşısında Geçmesin

 

Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden Eğitimci-Yazar Erdal Çakıcıoğlu'nun "Mahallenin Çocukları" adlı yeni kitabı,  sürekleyici anlatımıyla tam da çocukların renkli ve eğlenceli dünyasına hitap ediyor.

 

Çocuğunuzun içindeki okuma arzusunu uyandıracak bu kitabı mutlaka edinin. 

 

Yazar: Erdal Çakıcıoğlu

Yayıncı : Tolstoy Yayınları

Konu: Çocuk Romanları 

 

Hitap Ettiği Yaş Grubu: 4.-5.-6. ve 7. sınıf öğrencileri için 

 

Bu değerli kitabı, kitap satılan her yerden veya internetten temin edebilirsiniz.

  

 

Yazar Erdal Çakıcıoğlu'nun çocuk kitapları, büyük bir ilgiyle takip ediliyor.  

 

 

Yazar Erdal Çakıcıoğlu'nun Kaleminden "MAHALLENİN ÇOCUKLARI"

 

“Ali Dayı Ligi'nde oynayan on takımdan en çok şampiyon olanı ve en belalısı, Ali Dayı'nın küçük torunu Uğur'un da -çocukların verdiği adla Karamela - yer aldığı “Afacanlar” dı... Onlar kendilerine Afacanlar adını koymuşlardı ama mahalleli, birbirinden farklı adlar vermişti onlara. “Belalılar” diyen de vardı, “Şamatacılar” diyen de...

 

En centilmen ve en teknik oynayan takım da sitede çalışanların (bahçıvan, kapıcı, kaloriferci, temizlikçi vb.) çocuklarından oluşan “Sitespor” du... Onların da birkaç şampiyonlukları vardı. Ve en çekişmeli maçlar, bu iki takım arasında oluyordu...”

 

Ali Dayı Stadı'nda top koşturan çocuklar sadece top oynamakla kalmıyorlar elbette. Serüvenden serüvene koşuyorlar. Hem de nasıl serüvenler...

 

Sen de bu serüvenlere tanık olmak, onların heyecanlarına ortak olmak ister misin?